Rodiče se svými dětmi mohou ještě týden podávat návrhy do městského participativního rozpočtu

Školní participativní rozpočet omezuje návrhy, které podávají žáci základních škol v Městské části Praha 15 částkou 10 tisíc korun. Pokud však chcete podat nějaký větší projekt, požádejte své rodiče o účast v městském participativním rozpočtu. Do 16. května mohou občané městské části starší 18 let podávat návrhy, které jsou omezeny částkou 100 tis. Kč.

Od 19. dubna do 16. května 2022 je možné podávat své návrhy do Participativního rozpočtu MČ Praha 15. Každý občan Městské části Praha 15 starší 15 let s trvalým bydlištěm v městské části může navrhnout svůj projekt ke zlepšení veřejného prostoru této městské části. K podávání slouží elektronický formulář.
Pro podání návrhu je nutné se registrovat a přihlásit se. Svůj návrh si pak můžete uložit a postupně doplňovat.

Pravidla participativního rozpočtu 2022

Podávání návrhů se řídí pravidly participativního rozpočtu Prahy 15, které byly schváleny radou městské části. Před podávání návrhů je vhodné tyto pravidla nastudovat.